Ücretsiz evcil hayvanlar pet shoplar akvaryum malzemeleri aksesuarları ekipmanları sektörü ve yan sektörler ikinci el alım satım ilanları bedava sahiplendirme bilgi paylaşım haber bilgi forum ilan portalı. Site üzerinde adı geçen ticari markalar sadece bilgi amaçlıdır.

Mavi Dalış İzmir Kurs Eğitim Merkezi

 • İlan / İçerik Numarası : # 1429 38 kez görüntülendi.
 • 1500.00 TRY
  • Kazım Dirik Mah., Bornova, İzmir, Türkiye

Hiç su altında nefes aldınız mı? Yıllardır hayalini kurduğunuz ancak bir şekilde ertelediğiniz tüplü dalış aktivitesini gerçekleştirmek için tek yapmanız gereken bize ulaşmak. Dalış kurslarımızla ilgili detaylı bilgilere https://www.mavidalis.com/tuplu-dalis-kurslari sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca tüplü dalışa nasıl ve nereden başlamanız gerektiğine de https://www.mavidalis.com/tuplu-dalisa-nasil-baslayabilirim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Federasyonun belirlediği standartlarda güvenli biçimde deneme dalışı (tanıtım dalışı) yapabilir ve adeta yerçekimsiz bir ortam olan tüplü dalışın büyüsünü tüm vücudunuzda hissedebilirsiniz.
Mavi Dalış olarak İzmir Dalış Okulu sıfatı ile sürdürdüğümüz faaliyetlerimiz kapsamında, deneme dalışından “Cmas 3 yıldız dalıcı” seviyesine kadar eğitimlere katılabilir ve uzman bir dalgıç haline gelebilirsiniz. Dilerseniz “sportif dalış” aktivitelerine de katılabilir, sporu mucizevi bir keşif yolculuğuna dönüştürebilirsiniz.
Mavi Dalış İzmir Kurs ve Eğitim Merkezi olarak İzmir Dalgıç Kursları içerisinde olabildiğince farklı bir çizgide yer almaya çalışıyor ve sizler için en doğru yöntemlerle “dalış kursu” veriyoruz. “İzmir Dalış Merkezleri” ya da “dalış kursları” araması yapıldığında öne çıkan işletmelerden olmamızı, sahip olduğumuz hizmet standardı anlayışı ve elbette katılımcılarımızın memnuniyetine borçluyuz. Bizimle birlikte dalış yapan dalıcılarımızın resim ve video’larına https://www.mavidalis.com/galeri sayfamızdan ulaşabilirsiniz.
Deniz bir tutkudur. Tüplü dalış ise tüm deniz aktivitelerinin ötesinde, su altı bilinmeyenine bir yolculuktur. Hiçbir deneyim, tüplü dalışta aldığınız hazzı vermeyecektir. Dalgıç Kurslarımızda, güvenli biçimde dalış yapabilmeniz için hem teorik hem de pratik dalış eğitimleri veriyoruz. Tüplü dalışla ilgili merak ettiğiniz tüm soruların yanıtlarını https://www.mavidalis.com/blog adresindeki sayfamızda da bulabilirsiniz.
Dalış aktivitesinin ciddi bir donanım kullanma aktivitesi olmasından dolayı tüplü dalış eğitimlerimizde teorik bilgi seviyesinin en üst seviyede olmasını sağlıyor ve kıyı dalışları ile yeterince deneyim kazanmamış dalıcılarımızı maalesef derin dalışlara alamıyoruz. Kanunen belli bir eğitim seviyesine ulaşmamış, daha önceden dalgıç kursu almamış ve bröve sahibi olmayan dalıcı adaylarının 5 metreden fazla derinliğe inmesine izin verilmez. Bu yüzden deneme dalışlarımız (tanıtım dalışlarımız), dalıcının her türlü aksaklığa karşı güvende olduğu ve kolayca yüzeye ulaşabileceği bir derinlik olmasından dolayı federasyon tarafından da onaylanan 5 metrede gerçekleşmektedir. Elbette dalış eğitimlerine katılarak ve dalış brövenizi aldıktan sonra daha derin dalışlar yapabilmeniz de mümkün olacaktır.
Siz de tüplü dalış deneyimini yaşamak isterseniz bizimle iletişime geçebilir, özel fiyatlarımızdan faydalanabilirsiniz. İzmir Dalış Kursları arayışınızda size en iyi rehberliği yapmak üzere hizmetinizde olan Mavi Dalış Ekibinden benzersiz bir hizmet alabilir, derin özgürlüğün tadını çıkarabilirsiniz.
Size en iyi ve en güvenli tüplü dalış deneyimini yaşatabilmek için çalışıyoruz…
Sağlıcakla dalın.

Yayın tarihi: Ocak 27, 2019 Yayınlayan / Yazan : Fırat ÇELİK


Youtube video

Değerlendirme
Sonuç 0 kullanıcı oy verdi.
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

 • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
 • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
 • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
 • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

Talep / İstek / Yorum / Tavsiye / Öneri / Şikayet

İlgili / Benzer İlanlar

 • İzmir Akvaryum Evlilik Teklifi Organizasyonu Evlenme Ücret

  İzmir Akvaryum Evlilik Teklifi Organizasyonu Evlenme Ücret

  Sualtı Akvaryumu (İzmir) İçerik / İlan No : # 1479 50kez okundu. Mayıs 27, 2019 İlanı verenle iletişime geç

  İzmir akvaryum evlilik teklifi organizasyonu paketleri evlenme fiyat kaç tl ücretleri ne kadar yorumlar tavsiyeler öneriler. İlginç evlenme teklifi fikirleri arasında en üst sıralarda yer alan İzmir akvaryum'da kız arkadaşına sevgilisine evlilik tekl...