Ücretsiz evcil hayvanlar pet shoplar akvaryum malzemeleri aksesuarları ekipmanları sektörü ve yan sektörler ikinci el alım satım ilanları bedava sahiplendirme bilgi paylaşım haber bilgi forum ilan portalı. Site üzerinde adı geçen ticari markalar sadece bilgi amaçlıdır.

Petshop İş İlanları Eleman Arayanlar Mağazalar Petsoplar

  • İlan / İçerik Numarası : # 968 113 kez görüntülendi.
  • İlanı verenle iletişime geç
    • Turkey

Petshop iş ilanları eleman arayanlar evcil hayvan akvaryum malzemeleri ürünleri aksesuarları dükkanları mağazaları personel aranıyor ilanı iş başvurusu.

Hayvanları ve hayvanlar ile aynı ortamda çalışmayı seviyorsanız başta petshoplar evcil hayvan akvaryum malzemesi ekipmanı ürünleri satan mağazalar dükkanlar hayvan sahiplendirme barınakları veterinerler havyan rehabilitasyon bakım merkezleri evcil hayvan otelleri pansiyonları çiftlikleri turistik dev akvaryumlar sizin için en ideal çalışma yerleri arasındadır.

Evcil hayvan sektöründe faaliyet gösteren firmalarda şirketlerde işyerlerinde dükkanlarda mağazalarda iş arıyorum diyorsanız en doğru adrestesiniz.

Hemen içinde hakkınızda detaylı bilgi bulunan bir özgeçmiş ilanı hazırlayarak ilgili kategori ve şehir kategorisi altında iş arıyorum başlığı ile yayınlayınız.

Yayınlanan iş arıyorum ilanları eleman arayanlar tarafından otomatik olarak görüntülenmekte ve dükkan mağaza şirket sahipleri sizinler irtibata geçmektedir.

Köpek kedi kuş akvaryum balığı vesaire süs hayvanı büyükbaş küçükbaş hayvan yetiştiriciliği üretimi yaptığınız çiftliğinize barınağa hastane rehabilitasyon merkezine petshop akvaryumcu dükkanına mağazasına bay bayan personel eleman arıyorum diyorsanız en doğru adrestesiniz.

Hemen ihtiyaç duyduğunuz personel ve elemanda aradığınız gereksinim duyduğunuz tecrübe yetenek eğitim durumu yapacağı iş detayı çalışma saatleri yeri adresi mesai saatleri ulaşım servis maaş prim vs hakkında detaylı bilgileri ilan olarak sitemizde yayınlayarak hızlıca aradığınız personele ulaşabilirsiniz.

Yatılı part time full time bayan erkek bay kadın personel eleman arayan çiftlikler akvaryumcular petshoplar pet shop mağazaları dükkanları barınaklar veterinerler hayvan hastaneleri klinikleri pet otelleri pansiyonları misafirhaneleri en son güncel yeni eleman aranıyor iş ilanları.

Evcil hayvan pet sektöründe en çok aranan iş pozisyonları temizlik elemanı, satış danışmanı personeli sorumlusu, veteriner, depocu, köpek gezdiricisi, hayvan gezdirme elemanı, köpek eğitmeni, uzman eğitici, akvarist olarak sıralayabiliriz.

Pet shop akvaryum evcil hayvan sektöründe aranan elemanlarda personeller en çok aranan özellikler, gereklilikler;

- 18 - 35 yaş aralığında olması,
- Atik, hızlı, güleryüzlü, saygılı olması
- Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olması
- Akvaryum, pet evcil hayvanlar malzemeleri ekipmanları aksesuarları, süs balıkları hakkında bilgi sahibi olma,
- Müşteri ilişkileri kuvvetli olma

pet shop iş ilanları, pet shop, iş ilanları, evcil hayvan iş ilanları, akvaryum iş ilanları, eleman arayan petshoplar, petshop eleman arayan, hayvan iş ilanları, hayvan hastanesi iş ilanları, veteriner iş ilanları, iş başvurusu


Yayın tarihi: Ekim 4, 2017 Değiştirilme tarihi: Ekim 5, 2017 Yayınlayan / Yazan : Bedava İlan Verme Yayınlama Sitesi

Değerlendirme
Sonuç 0 kullanıcı oy verdi.
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

  • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
  • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
  • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
  • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

Talep / İstek / Yorum / Tavsiye / Öneri / Şikayet