Ücretsiz evcil hayvanlar pet shoplar akvaryum malzemeleri aksesuarları ekipmanları sektörü ve yan sektörler ikinci el alım satım ilanları bedava sahiplendirme bilgi paylaşım haber bilgi forum ilan portalı. Site üzerinde adı geçen ticari markalar sadece bilgi amaçlıdır.

Köpeklere 5 yıldızlı hizmet pansiyon otel

  • İlan / İçerik Numarası : # 1409 8 kez görüntülendi.
  • İlanı verenle iletişime geç
    • Şile, İstanbul, Türkiye

Köpeklere 5 yıldızlı hizmet pansiyon otel
Köpeğini yanına alamayan ama nereye bırakacağını da bilemeyen İstanbullular, şehre 50 dakika mesafedeki Şile Ulupelit Köyü'nde bulunan Wof Wof Hotel'i tercih edebilir. Otel sahipleri Filiz-Şefik Özşapçı çifti, köpeğinizin kendini evinde hissedeceği konusunda iddialılar.

Tatil zamanı köpeklerini bırakacakları güvenilir ve temiz bir pansiyon bulmakta zorluk çeken hayvan sahiplerinin imdadına Wof Wof Dog Hotel yetişiyor. Şile yolu üzerinde, Ulupelit Köyü'nde, beş dönümlük bir arazi içinde yer alan otelde, hizmette sınır yok. Aradıkları mutluluğu şehir yaşamında bulamayan sahipleri Filiz ve Şefik Özşakçı çiftinin 9 köpeği var. Filiz Özşakçı, "Köpeğinizin de tatile çıkmaya ya da siz onunla değilken her zamanki rahatını yaşamaya hakkı olduğuna inanıyoruz. Bu yüzden, köpeklerin evdeki kadar rahat yaşayabileceği bir köpek oteli yaptık. Onlara çocuklarımıza gösterdiğimiz sevgiyi ve ilgiyi veriyoruz. Çiftliğimizdeki geniş bir bölümü köpeklerinizin yaşayacağı şık, rahat, koltuklu ve yataklı bir otele dönüştürdük. Pansiyon değil, insanların bile gelip yaşamak isteyeceği bir mekán hazırladık. Yurtdışından köpeklerini bize getirenler var" diyor. Köpeklerin tasmaları otelin kapısından girdikleri an çıkarılıyor. Rahat ve özgür yaşayabilmeleri için kamera sistemi de yok

Yayın tarihi: Aralık 1, 2018 Değiştirilme tarihi: Aralık 1, 2018 Yayınlayan / Yazan : İndirim Kuponları Fırsatlar İlan

Değerlendirme
Sonuç 0 kullanıcı oy verdi.
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

  • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
  • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
  • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
  • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

Talep / İstek / Yorum / Tavsiye / Öneri / Şikayet