Ücretsiz evcil hayvanlar pet shoplar akvaryum malzemeleri aksesuarları ekipmanları sektörü ve yan sektörler ikinci el alım satım ilanları bedava sahiplendirme bilgi paylaşım haber bilgi forum ilan portalı. Site üzerinde adı geçen ticari markalar sadece bilgi amaçlıdır.

Bitlis Akvaryum Fiyat Ücret Adres Ulaşım Aktiviteler

 • İlan / İçerik Numarası : # 66 79 kez görüntülendi.
 • 22.00 TRY
  • Bitlis, Turkey

Bitlis Akvaryum fiyatları ücretleri giriş biletleri fırsatları yer adres yol tarifi ulaşım sahibinden satılık akvaryumlar malzemeleri dükkanları mağazaları balıkları motoru yorumlar öneriler şikayetler forum etkinlikler alım satım aktiviteler.

Türkiyenin ve Bitlis çevresinin lider dev akvaryumları ve ev ofis akvaryumları hakkında A'dan 'Z'ye her türlü bilgiyi bulabileceğiniz web sayfası portalına hoşgeldiniz.
Web sitemiz üzerinde Bitlis içi büyük dev akvaryum adresi açılış kapanış saatleri giriş biletleri ücretleri fiyatları ulaşım nasıl gidilir hakkında bilgi öğrenebilirsiniz.
Ayrıca Bitlis ev akvaryumları alım satım mağazaları dükkanları akvaryum malzemeleri parçaları motoru balıkları yemleri alım satım gibi önemli ihtiyaçlarınızı burada vereceğiniz ücretsiz ilanlar ile karşılayabilrisiniz.
Bitlis akvaryum çeşitleri balık türleri yemleri hakkında en çok sorularn soruların yanıtlarını burada okuyabilirsiniz kendi özel sorularınızı online olarak sorabilir veya soru soran diğer bir akvaryum severin sualini yanıtlayıp ona katkı sağlayabilirsiniz
Bu sayfada Bitlis akvaryum iş ilanları personel alımı engelli indirimi fırsatları fırsat indirim kuponları ulaşım toplu taşıma servisleri harita yol tarifi gibi bilgileri bulabilirsiniz
Web sayfamızda ayrıca Bitlis içi ev dükkan işyeri ofis akvaryumlarınız için satılan balık yemleme makinası botu ürünleri imalatı malzemeleri toptancıları motoru ışığı lambası şelalesi jeneratörü ısıtıcı rezistansı zeolit yengeç balık yemi gibi ürünleri satın alabilir kendi ürünlerinizi satışa çıkarabilirsiniz
Bitlis ücretsiz akvaryum ilanları ilan verme ver sayfası sitesi iş ilanları eleman arayan akvaryum pet shop dükkanı mağazası personel aranıyor arayanlar maaşları ne kadar kazanır hakkında bilgiler yorumlar tavsiye
Bitlis akvaryum, Bitlis, akvaryum, Bitlis akvaryum balıkları, Bitlis akvaryum telefon, Bitlis akvaryum fiyatları, Bitlis akvaryum imalatı, Bitlis akvaryum balık üreticileri, Bitlis akvaryum bitkisi, Bitlis akvaryum balık satış, Bitlis akvaryum indirim, Bitlis akvaryum mağazaları, Bitlis akvaryum dükkanları

Bitlis 16. yüzyılda çevresindeki Tatvan, Ahlat, Muş, Bulanık ve Hınıs nahiyeleri kendisine bağlı olan bir Osmanlı Vilayeti iken daha sonraları Muş Sancağına bağlı bir kaza olarak 19. yüzyılın ortalarına kadar gelmiştir. 1879'da Siirt, Muş, Genç, Bitlis merkez sancaklarının bağlı olduğu 4 sancak, 19 kaza, 8 nahiye ve 2088 köyden oluşan bir vilayet olan Bitlis 1919 yılında yeni bir düzenlemeyle ikinci sınıf vilayet olmuş, 1929'da Muş vilayetine bağlı bir kaza haline getirilmiştir.

Bitlis ilinin ilçeleri,

Bitlis (il merkezi)
Adilcevaz
Ahlat
Güroymak
Hizan
Mutki
Tatvan

Bitlis nüfusu
2014 yılı TUİK verilerine göre Bitlis'in nüfusu 338,023 kişidir. 2007 yılında 327,886 olan Bitlis nüfusu, 2008 yılında 326,897, 2009 yılında 328,489 ve 2010 yılında da 328,767 kişi olmuştur.

İl Adilcevaz, Ahlat, Güroymak, Hizan, Mutki ve Tatvan olmak üzere 6 ilçesi vardır.

Bitlis merkez ilçe ve bağlı ilçelerinde birer belediye teşkilatı, il merkezine bağlı Yolalan, Adilcevaz ilçesine bağlı Aydınlar, Ahlat ilçesine bağlı Ovakışla, Güroymak ilçesine bağlı Gölbaşı ve Günkırı, Hizan ilçesine bağlı Kolludere ile Mutki ilçesine bağlı Kavakbaşı ve Koyunlu beldelerinde birer belediye teşkilatı olmak üzere toplam 15 yerleşim merkezinde belediye teşkilatı bulunmaktadır.

Yüzölçümü: Bitlis İlinin genel olarak yüzölçümü 6.706 km2 dir. Bu rakama Bitlis İli sınırları içerisinde kalan Van Gölünün 1.876 km2’ lik kısmı da dahil edildiği takdirde toplam olarak İlin yüzölçümü 8.582 km2 olmaktadır.

Nüfus: 2000 yılı genel nüfus sayımına göre 388.678 nüfusa sahip olan Bitlis İlimiz; 6 İlçe ( Adilcevaz, Ahlat, Güroymak, Hizan, Mutki, Tatvan ), 8 Belde, 334 Köy ve 299 Mezra’ dan oluşur.

Yayın tarihi: Eylül 19, 2016 Değiştirilme tarihi: Ekim 2, 2017 Yayınlayan / Yazan : Bedava İlan Verme Yayınlama Sitesi

Değerlendirme
Sonuç 0 kullanıcı oy verdi.
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

 • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
 • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
 • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
 • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

Talep / İstek / Yorum / Tavsiye / Öneri / Şikayet

İlgili / Benzer İlanlar

 • KENDİME DOST BİR KÖPEK ARIYORUM İSTANBUL

  KENDİME DOST BİR KÖPEK ARIYORUM İSTANBUL

  Köpek İlanları (İstanbul) İçerik / İlan No : # 1163 17kez okundu. Kasım 30, 2018 İlanı verenle iletişime geç

  KENDİME DOST BİR KÖPEK ARIYORUM Diğer ilanları göster Uğurarslan Favorilere Ekle AÇIKLAMA Kendime dost bir köpek arıyorum ve buna çok iyi bakacağım ada söz veriyorum sadece bir dostum olsun istiyorum İstanbul içinden gelip alabilirim AYRINTILAR Ver B...

 • Niğde Satılık Evcil Hayvanlar Hayvan İlanları İlanı

  Niğde Satılık Evcil Hayvanlar Hayvan İlanları İlanı

  Köpek İlanları (Niğde) İçerik / İlan No : # 946 187kez okundu. Ekim 4, 2017 İlanı verenle iletişime geç

  Niğde satılık evcil hayvanlar ilanları ücretsiz ilan sitesi kedi köpek kuş sürüngen hayvan satan yerler satışı yerleri pet shoplar sahiplendirme ilanı ver ilanlar. Bu kategori altında yayınlanacak Niğde ücretsiz evcil hayvan satışı ilanları amacı tam...