Ücretsiz evcil hayvanlar pet shoplar akvaryum malzemeleri aksesuarları ekipmanları sektörü ve yan sektörler ikinci el alım satım ilanları bedava sahiplendirme bilgi paylaşım haber bilgi forum ilan portalı. Site üzerinde adı geçen ticari markalar sadece bilgi amaçlıdır.

Bartın Pet Shoplar Akvaryum Evcil Hayvan İlanları İlan Sitesi

  • İlan / İçerik Numarası : # 790 45 kez görüntülendi.
  • İlanı verenle iletişime geç
    • Bartın, Turkey

Bartın pet shoplar akvaryum satılık evcil hayvanlar ilanları veterinerler barınaklar hayvan barınağı aksesuar ekipman mama yem malzeme satış firmaları toptancılar.

Bartın Gezilecek Yerler ve Görülecek Yerler
Güzelcehisar Kalesi
Amasra ilçesinin Güzelcehisar köyündeki bu kalenin eski zamanlarda yerlişm yeri olan Kronma için gözcü kulesi olarak kullanıldığı belirtilmekte. Bu kale Cenevizlilerden kalmıştır. Kalenin içi tamamen taş doluğu için üzerine çıkılabiliyor ve üzerine çıktığınız zaman hem köyün hemde Karadeniz’in güzel manzarasını seyredebilirsiniz. 1900’lü yılların başında oldukça büyük olan bu kale artık bir harabeye dönmüş ve iyice yıkılmıştır. Kaleye araçla gitmez çok zor.

Bartın çevresi kedi köpek muhabbet kuşu papağan güvercin kanarya maymun kaplumbağa tavşan sürüngenler kemirgenler böcekler vs gibi evde beslenen evcil hayvanlar hakkında her türlü ücretsiz ilan verme duyuru bilgi paylaşımı portalına hoşgeldiniz.

Bartın merkezde yaşıyor ve hayvanlara karşı yoğun ilgi duyuyor, evcil hayvan beslemeyi seviyorsanız aradığınız her türlü bilgi malzeme ekipman aksesuar yem mama ürünlerini web sitemiz üzerinde Bartın çevresiden ilan yayınlayan firmalardan şirketlerden ve hayvanseverlerden kolaylıkla temin edebilirsiniz.

Bartın içi ucuz fiyata ikinci el veya yeni iyi bir evcil hayvan veya akvaryum malzemeleri arıyorum diyorsanız en doğru adrestesiniz.

Hemen ücretsiz ilan verme sitesi akvaryum evcil hayvan pet alanındaki ihtiyaç istek detaylarınızı ilan olarak yayınlayıp Bartın ve çevresindeki satıcıların evcil hayvan sektörü ile uğraşanların hızla sizinle irtibata geçmesini sağlayabilirsiniz.

Bartın ve çevreesindeki akvaryum pet shop malzemeleri aksesuarları ürünleri ekipmanları satıcıları ve toptancılar ve şahıslar web sitemizde balık yemlerinden köpek kedi mamalarına kadar her türlü alım satım satış satılık sahiplendirme ilanlarını tamamen ücretsiz yayınlayabilirler.

Bartın merkez hayvanlar alemi sürüngen kemirgen büyükbaş küçükbaş hayvanlar kümes hayvanları kuşlar böcekler deniz canlıları akvaryum balıkları ücretsiz ilan siteleri sitesi bedava ilan ver ara bul sat sahiplendir en son güncel ilanlar.

Bartın içi hayvanseverlerin evcil hayvan sahiplerinin en çok aradıkları başlıca evcil hayvan pet akvaryum malzemeleri aksesuarları ekipmanları ;
Köpek ödülleri oyuncakları, sağlık bakım temizlik hijyen ürünleri fırça taraklar ağızlıklar, şampuanlar koku giderici spreyler, vitaminler mamalar kemikler, köpek kedi kumları kıyafetleri, mama yemek su kapları, kedi köpek tasmaları yatakları taşıma çantaları tasmalar, hayvan kulübeleri kulübeler eğitim ürünleri

Bartın çevresindeki diğer ilçeler beldeler kasabalar iller yerleşim yerleri adları isimleri ;

Bartın · Amasra · Kurucaşile · Ulus · Arıt · Bartin · Arit · Kurucasile
Köyler Akağaç Akbaba Akbaş Akçalı Akçamescit Akgöz Akıncılar Akmanlar Alibaş Avgölü Çayır Çeştepe Çiftlikköy Çöpbey Çukurbük Dallıca Darıören Derbent Dırazlar Doğaşı Ecikler Ellibaş Epçiler Epçilerkadı Esbey Esenyurt Eskiemirler Eskihamidiye Eyüpoğlu Fırınlı Gecen Gençali Geriş Gerişkatırcı Gökçekıran Gözpınar Gürgenpınarı Gürpınar Güzelcehisar Hacıhatipoğlu Hacıosmanoğlu Hanyeri Hasanefendi Hasanlar Hatipler Hıdırlar Hocaoğlu İmamlar Kabagöz Kaman Karacaoğlu Karahüseyinli Karainler Karaköyşeyhler Karamazak Karasu Karayakup Karşıyaka Kaşbaşı Kayacılar Kayadibi Kayadibiçavuş Kayadibikavlak Kışla Kızılelma Kocareis Köyyeri Kumaçorak Kurt Kutlubeydemirci Kutlubeytabaklar Kutlubeyyazıcılar Küçükkızılkum Kümesler Mamak Mekeçler Muratbey Okçular Ören Özbaşı Saraylı Serdar Sipahiler Sofular Söğütlü Sülek Sütlüce Şabankadı Şahin Şahne Şarköy Şiremirçavuş Şiremirtabaklar Şirinköy Tabanözü Tasmacı Terkehaliller Terkehatipler Topluca Turanlar Tuzcular Uğurlar Ulugeçitambarcı Ulugeçitkadı Uluköy Ustaoğlu Uzunöz Yanaz Yeğenli Yenihamidiye Yeniköy Yeşilkaya Yeşilyurt Yıldız

Yayın tarihi: Ekim 3, 2017 Yayınlayan / Yazan : Bedava İlan Verme Yayınlama Sitesi

Değerlendirme
Sonuç 0 kullanıcı oy verdi.
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

  • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
  • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
  • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
  • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

Talep / İstek / Yorum / Tavsiye / Öneri / Şikayet