Ücretsiz evcil hayvanlar pet shoplar akvaryum malzemeleri aksesuarları ekipmanları sektörü ve yan sektörler ikinci el alım satım ilanları bedava sahiplendirme bilgi paylaşım haber bilgi forum ilan portalı. Site üzerinde adı geçen ticari markalar sadece bilgi amaçlıdır.

Aydın Pet Shoplar Akvaryum Evcil Hayvan İlanları İlan Sitesi

  • İlan / İçerik Numarası : # 788 44 kez görüntülendi.
  • İlanı verenle iletişime geç
    • Aydın, Turkey

Aydın pet shoplar akvaryum satılık evcil hayvanlar ilanları veterinerler barınaklar hayvan barınağı aksesuar ekipman mama yem malzeme satış firmaları toptancılar.

Aydın Geleneksel Giyimleri
Gömlek: Pamuklu ve ipekli dokumlardan dikilir. Yörük ve Türkmenlerde gömleğin boyu diz altına kadar iner. Bele kadar olan kısmı vücuda oturacak şekilde belden aşağısı ise büzgülüdür. 4-5 metre kumaştan dikilen gömleklerin yakası yuvarlak kesimli olup ön taraf göğüse kadar açıktır.
Şalvar: “Gönçek, don” gibi adlarla da anılan şalvarın uskufa ve çitareden yapılanlarına “koca don” denir. Koca donun ağı boldur ve diz altına kadar iner.
Üçetek: Yöredeki köylerde zıbın olarak da adlandırılır. Şehirde giyilenlerde daha çok simli ve ipekli kumaşlar kullanılır. Kırmızı, pembe, mor ve kahverengi kumaşlar tercih edilir.
Önlük- Göğüslük: Alevi kadınlar tarafından göğsü kapatmak için kullanılır. Yarım metre kumaştan yapılan önlük yuvarlak ve boyna paraleldir.

Aydın çevresi kedi köpek muhabbet kuşu papağan güvercin kanarya maymun kaplumbağa tavşan sürüngenler kemirgenler böcekler vs gibi evde beslenen evcil hayvanlar hakkında her türlü ücretsiz ilan verme duyuru bilgi paylaşımı portalına hoşgeldiniz.

Aydın merkezde yaşıyor ve hayvanlara karşı yoğun ilgi duyuyor, evcil hayvan beslemeyi seviyorsanız aradığınız her türlü bilgi malzeme ekipman aksesuar yem mama ürünlerini web sitemiz üzerinde Aydın çevresiden ilan yayınlayan firmalardan şirketlerden ve hayvanseverlerden kolaylıkla temin edebilirsiniz.

Aydın içi ucuz fiyata ikinci el veya yeni iyi bir evcil hayvan veya akvaryum malzemeleri arıyorum diyorsanız en doğru adrestesiniz.

Hemen ücretsiz ilan verme sitesi akvaryum evcil hayvan pet alanındaki ihtiyaç istek detaylarınızı ilan olarak yayınlayıp Aydın ve çevresindeki satıcıların evcil hayvan sektörü ile uğraşanların hızla sizinle irtibata geçmesini sağlayabilirsiniz.

Aydın ve çevreesindeki akvaryum pet shop malzemeleri aksesuarları ürünleri ekipmanları satıcıları ve toptancılar ve şahıslar web sitemizde balık yemlerinden köpek kedi mamalarına kadar her türlü alım satım satış satılık sahiplendirme ilanlarını tamamen ücretsiz yayınlayabilirler.

Aydın merkez hayvanlar alemi sürüngen kemirgen büyükbaş küçükbaş hayvanlar kümes hayvanları kuşlar böcekler deniz canlıları akvaryum balıkları ücretsiz ilan siteleri sitesi bedava ilan ver ara bul sat sahiplendir en son güncel ilanlar.

Aydın içi hayvanseverlerin evcil hayvan sahiplerinin en çok aradıkları başlıca evcil hayvan pet akvaryum malzemeleri aksesuarları ekipmanları ;
Köpek ödülleri oyuncakları, sağlık bakım temizlik hijyen ürünleri fırça taraklar ağızlıklar, şampuanlar koku giderici spreyler, vitaminler mamalar kemikler, köpek kedi kumları kıyafetleri, mama yemek su kapları, kedi köpek tasmaları yatakları taşıma çantaları tasmalar, hayvan kulübeleri kulübeler eğitim ürünleri

Aydın çevresindeki diğer ilçeler beldeler kasabalar iller yerleşim yerleri adları isimleri ;

Aydın · Bozdoğan · Buharkent · Çine · Didim · Efeler · Germencik · İncirliova · Karacasu · Karpuzlu · Koçarlı · Köşk · Kuşadası · Kuyucak · Nazilli · Söke · Sultanhisar · Yenipazar · Yazıkent · Davutlar · Güzelçamlı · Altinkum · Akbük · Altınkum · Akbuk · Bozbük · Pamucak Soke Cine Ephesus Şirince Kusadasi Aydin Afrodisias Aphrodisias Didyma Priene Ladies beach
Bozdogan Kosk

Yayın tarihi: Ekim 3, 2017 Yayınlayan / Yazan : Bedava İlan Verme Yayınlama Sitesi

Değerlendirme
Sonuç 0 kullanıcı oy verdi.
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

  • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
  • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
  • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
  • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

Talep / İstek / Yorum / Tavsiye / Öneri / Şikayet