Ücretsiz evcil hayvanlar pet shoplar akvaryum malzemeleri aksesuarları ekipmanları sektörü ve yan sektörler ikinci el alım satım ilanları bedava sahiplendirme bilgi paylaşım haber bilgi forum ilan portalı. Site üzerinde adı geçen ticari markalar sadece bilgi amaçlıdır.

Artvin Pet Shoplar Akvaryum Evcil Hayvan İlanları İlan Sitesi

  • İlan / İçerik Numarası : # 787 39 kez görüntülendi.
  • İlanı verenle iletişime geç
    • Artvin, Turkey

Artvin pet shoplar akvaryum satılık evcil hayvanlar ilanları veterinerler barınaklar hayvan barınağı aksesuar ekipman mama yem malzeme satış firmaları toptancılar.

Artvin’e gezmeye gidecek yada Artvin hakkında meraklı olanlar için Artvin ilinin nelerinin meşhur olduğunu sizlere anlatıyoruz. Kısaca Artvin ilinin neleri meşhurdur diye sıralamak gerekirse;
Artvin de Artvin Camili Havzası, Artvin Şavşat Kalesi, Artvin Camili Havzası, Şavşat Kalesi, Ferhatlı Kalesi, Artvin Kalesi, Mençuna Şelalesi, Maral Şelalesi, Kafkasör Yaylası, Beyazsu Yaylası, Arsiyan Yaylası, boğa güreşleri, beyaz patates, bal çok meşhurdur

Artvin Kalesi
Livane Kalesi olarak da bilinen Artvin Kalesi, Çoruh Nehri’nin üzerindeki Artvin Köprüsü’nün karşısında bulunmaktadır. Artvin’in tarihi kalıntıları arasındaki kale bölgenin tarihi turistik alanlarından biridir. Artvin Livane Kalesi’nin içindeki sarnıç ve şapel kalıntıları vardır. Geziniz sırasında Artvin Kalesi’ni de ziyaret edip Karadeniz’in bu eşsiz şehrindeki tarihi kalıntılara şahit olabilirsiniz. Kaleyi Bagrat Kralı Büyük Oşet 937 yılında yaptırmıştır.

Artvin çevresi kedi köpek muhabbet kuşu papağan güvercin kanarya maymun kaplumbağa tavşan sürüngenler kemirgenler böcekler vs gibi evde beslenen evcil hayvanlar hakkında her türlü ücretsiz ilan verme duyuru bilgi paylaşımı portalına hoşgeldiniz.

Artvin merkezde yaşıyor ve hayvanlara karşı yoğun ilgi duyuyor, evcil hayvan beslemeyi seviyorsanız aradığınız her türlü bilgi malzeme ekipman aksesuar yem mama ürünlerini web sitemiz üzerinde Artvin çevresiden ilan yayınlayan firmalardan şirketlerden ve hayvanseverlerden kolaylıkla temin edebilirsiniz.

Artvin içi ucuz fiyata ikinci el veya yeni iyi bir evcil hayvan veya akvaryum malzemeleri arıyorum diyorsanız en doğru adrestesiniz.

Hemen ücretsiz ilan verme sitesi akvaryum evcil hayvan pet alanındaki ihtiyaç istek detaylarınızı ilan olarak yayınlayıp Artvin ve çevresindeki satıcıların evcil hayvan sektörü ile uğraşanların hızla sizinle irtibata geçmesini sağlayabilirsiniz.

Artvin ve çevreesindeki akvaryum pet shop malzemeleri aksesuarları ürünleri ekipmanları satıcıları ve toptancılar ve şahıslar web sitemizde balık yemlerinden köpek kedi mamalarına kadar her türlü alım satım satış satılık sahiplendirme ilanlarını tamamen ücretsiz yayınlayabilirler.

Artvin merkez hayvanlar alemi sürüngen kemirgen büyükbaş küçükbaş hayvanlar kümes hayvanları kuşlar böcekler deniz canlıları akvaryum balıkları ücretsiz ilan siteleri sitesi bedava ilan ver ara bul sat sahiplendir en son güncel ilanlar.

Artvin içi hayvanseverlerin evcil hayvan sahiplerinin en çok aradıkları başlıca evcil hayvan pet akvaryum malzemeleri aksesuarları ekipmanları ;
Köpek ödülleri oyuncakları, sağlık bakım temizlik hijyen ürünleri fırça taraklar ağızlıklar, şampuanlar koku giderici spreyler, vitaminler mamalar kemikler, köpek kedi kumları kıyafetleri, mama yemek su kapları, kedi köpek tasmaları yatakları taşıma çantaları tasmalar, hayvan kulübeleri kulübeler eğitim ürünleri

Artvin çevresindeki diğer ilçeler beldeler kasabalar iller yerleşim yerleri adları isimleri ;

Artvin · Ardanuç · Arhavi · Borçka · Hopa · Murgul · Şavşat · Yusufeli Ardanuc Borcka savsat
Ağıllar Ahlat Alabalık Aşağımaden Bağcılar Bakırköy Ballıüzüm Beşağıl Çimenli Derinköy Dikmenli Dokuzoğul Erenler Fıstıklı Hamamlı Hızarlı Kalburlu Köseler Okumuşlar Ormanlı Ortaköy Oruçlu Pırnallı Sakalar Salkımlı Sarıbudak Seyitler Sümbüllü Şehitlik Taşlıca Tütüncüler Varlık Vezirköy Yanıklı Yukarımaden Zeytinlik

Yayın tarihi: Ekim 3, 2017 Yayınlayan / Yazan : Bedava İlan Verme Yayınlama Sitesi

Değerlendirme
Sonuç 0 kullanıcı oy verdi.
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

  • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
  • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
  • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
  • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

Talep / İstek / Yorum / Tavsiye / Öneri / Şikayet